Viešbutis Klaipėdoje

Rezervuokite dabar

Ieškote prabanga kvepiančios vietos, kurioje bus galima ne tik nakvoti, tačiau ir maloniai leisti laiką, kol esate kambaryje? Mūsų apartamentai turėtų Jums patikti, kadangi nuolatos tobulėjame, siekiame geriausio ir tai siūlome savo klientams. „Tiltų namai“ – tai ne tik viešbutis Klaipėdoje. Tai namai kiekvienam, kuriam tuo metu jų reikia.

Viešbutis Klaipėdoje

Viešbutis Klaipėdoje

Viešutis Klaipėda – derina archaiką su inovatyvumu

„Tiltų namai“ – vieta, kuri kvepia ne tik prabanga, tačiau taip pat ir autentika. Kurdami apartamentus daug dėmesio skyrėme archaikai, tai yra, kūrėme tokias erdves, kurio tobulai dera prie Klaipėdos Senamiesčio stiliaus. Išlaikydami prabangą suderintą su senoviniais potėpiais – tuo pačiu nepamiršome ir modernumo, kuris šiuolaikiniam žmogui yra labai svarbus. Dėl to mūsų siūlomas ir visiems, kurie ieško nakvynės – atviras, viešbutis Klaipėdoje yra atrakinamas el. būdu. Tai yra – galite atvykti tada, kai Jums patogu, nereikia derintis prie registratūros darbo laiko, registracija yra visiškai konfidenciali, tad dėl to daugeliui žmonių – patogi. Tikime, kad šis tradicijos, klasikos bei modernumo derinys – patiks Jums, paliks tik pačius geriausius įspūdžius.

Klaipėda viešbutis – kiekvienam

Mūsų siūlomas viešbutis Klaipėdoje – tai ne tik vieta nakvynei. Tai yra Jūsų namai ir jokio skirtumo – ar apsistojote tik dienai, ar kelioms. Istoriniame pastate, kurį supa unikalaus grožio senovinės gatvelės, galime Jums pasiūlyti net 6 apartamentus bei 8 kambarius. Visus juos mūsų buvę klientai jau įvertino pačiais geriausiai balais, tad labai tikimės, kad ir Jūs liksite patenkinti visomis prasmėmis.

Apartamentai – tobula vieta geresniam miesto pažinimui

„Tiltų namai“ viešbutis Klaipėdoje laukia ne tik tų, kurie keliauja į Klaipėdą darbo reikalais, tačiau ir tų, kurie nori geriau pažinti šio nuostabaus miesto galimybes ir autentiką. Visai greta savo laikinos gyvenamosios vietos rasite Klaipėdos simbolį – laivą Meridianą. Esant šiame mieste taip pat būtinai turite apsilankyti ir Anikės aikštėje arba užsukti į Jono kalnelį. Taip pat Senamiestyje Jūsų laukia gausybė muziejų, galerijų, kurios padės praplėsti savo akiratį ir patirti pačias geriausias emocijas.

Iki malonaus „Tiltų namuose“, kurie laukia visų mylinčių kokybę.

Taip pat siūlome

Liukso apartamentai

Liukso klasės apartamentuose karališko dydžio lova, privatus vonios kambarys su erdviu dušu, valgomojo zona, virtuvėlė, chalatai, tinka fotosesijoms, plačios palangės.

Šeimyniniai apartamentai

Šeimyniniuose apartamentuose plati dvigulė lova, sofa-lova, privatus vonios kambarys su dušu, vaizdas į senamiestį, televizorius.

Dviviečiai kambariai

Standartiniame dviviečiame plati dvigulė lova, du foteliai, staliukas, virdulys, kondicionierius, privatus vonios kambarys.

Vienvietis ištaigingas

Vienviečiame kambaryje plati 120×200 cm lova, privatus vonios kambarys su dušu, darbo stalas, virdulys, nemokamas WiFi.