Nakvynė Klaipėdoje

Rezervuokite dabar

„Tiltų namai“ – nėra tik vieta, kur galite permiegoti, kai esate laikinai Klaipėdoje. Tai yra viešbutis, kuris tiki, kad net ir laikina nakvynė gali būti šilta, jauki ir galbūt net kvepianti namais. To mes ir siekiame siūlydami aukštos kokybės, autentika kvepiančius, unikalius apartamentus, kurie yra įvairūs, tad tikimės, jog atitiks kiekvieno mūsų kliento poreikius. Esame tikri, kad nakvynė Klaipėdoje „Tiltų namuose“ paliks jums tik geriausius įspūdžius.

Nakvynė Klaipėdoje

Nakvynė Klaipėdoje

Nakvynė Klaipėda – tiems, kurie renkasi kokybę

Nakvynė Klaipėdoje gali jums kelti tik pačias geriausias emocijas ir esame tikri, kad „Tiltų namai“ pranoks lūkesčius. Pirmiausia – savo prabanga bei elegancija. Mes esame tikri, kad kiekvienas žmogus nusipelnė nakvynės kaip karališkuose namuose. Siūlome kelis skirtingus apartamentus, kurių visus vienija prabanga bei geriausia kokybė. Greta prabangos mūsų klientams dažniausiai patinka ir apartamentų interjero autentika, kuri puikiai dera su Klaipėdos senamiesčio archaika. Mums svarbu išlaikyti harmoniją, vientisumą, kuris leis mėgautis saldžiu, galbūt net prabanga kvepiančiu miegu. Galiausiai, kad nakvynė Klaipėdoje būtų dar paprastesnė – į apartamentus pateksite su el. sistema, tad atvykite tuomet, kai Jums patogu.

Klaipėda nakvynė – pagal kiekvieno poreikius

Kad ir su kuo keliaujate, kad ir kokie yra Jūsų lūkesčiai – „ Tilto namai“ stengsis juos pranokti visomis prasmėmis. Pirmiausia, nakvynė Klaipėdoje laukia šeimų, kurios nori geriau pažinti šio gražaus miesto dvasią. Tam mes siūlome karališkus-šeimyninius kambarius. Taip pat atvykti galite dviese. Galime pasiūlyti tobulus apartamentus porai, kuri nori pabėgti nuo viso pasaulio ir pabūti vienas su kitu, tik kartu ir tik jaukioje aplinkoje. Galiausiai, galima nakvynė Klaipėdoje parai vienam asmeniui, kuris galbūt keliauja darbo reikalais. Žinoma, ir vienviečiai apartamentai – solidūs, jaukūs ir elegantiški.

Nakvynė Klaipėdoje – tik geroje lokacijoje

Jeigu Jus domina nakvynė Klaipėda – rinkitės „Tiltų namus“, kadangi apartamentai yra tobuloje vietoje ir su tuo sutinka ne tik gyventojai, tačiau ir miesto svečiai. Juk nėra gražesnės, labiau traukiančios kaip magnetas vietos bet kuriame mieste, nei Senamiestis, kuris alsuoja gražiausiomis gyvenimo akimirkomis. Esame įsikūrę būtent ten, tad aplankyti pačias gražiausias ir svarbiausias Klaipėdos vietas galėsite pėstute, o kai kurias matysite net pro langą.

Taip pat siūlome

Liukso apartamentai

Liukso klasės apartamentuose karališko dydžio lova, privatus vonios kambarys su erdviu dušu, valgomojo zona, virtuvėlė, chalatai, tinka fotosesijoms, plačios palangės.

Šeimyniniai apartamentai

Šeimyniniuose apartamentuose plati dvigulė lova, sofa-lova, privatus vonios kambarys su dušu, vaizdas į senamiestį, televizorius.

Dviviečiai kambariai

Standartiniame dviviečiame plati dvigulė lova, du foteliai, staliukas, virdulys, kondicionierius, privatus vonios kambarys.

Vienvietis ištaigingas

Vienviečiame kambaryje plati 120×200 cm lova, privatus vonios kambarys su dušu, darbo stalas, virdulys, nemokamas WiFi.