FRIDA & FREEDOM kambarys

Meniški apartamentai dviems arba vienam – jaukus ir kūrybiškas dvivietis kambarys palėpėje. Bohemiška atmosfera ir komfortas – erdvi lova, rašomasis stalas, unikalūs rankomis atrestauruoti foteliai, televizorius, knygos skaitiniams, originali spalvų mozaika vonioje. Instagraminis interjeras ir skirtingo dizaino kambariai pasirinkimui: su vyraujančiais Fridos stilistikos elementais arba estetiškais laisvės pojūčio motyvais.

BUG kambarys

Vabalų laboratorija – išskirtinio dizaino, erdvus, unisex stiliaus dvivietis kambarys palėpėje. Langai į Klaipėdos senamiesčio stogus, Kuršių marias ir „Meridiano“ burlaivio pusę.  Komfortiškam poilsiui ar darbostogoms – erdvi lova, rašomasis stalas, originalūs rankomis atrestauruoti foteliai, virduliukas, televizorius, knygos skaitiniams, išskirtinė spalvų mozaika vonioje. Interjere vyraujantys vabalai – meniški raštai ir efektingi 3D kūriniai ant sienų.

 

ART kambarys

Meno rezidencija dviems arba vienam – kūrybiškas dvivietis kambarys palėpėje. Abstraktaus ir orientalistinio stiliaus detalės sukuria savotišką meno laboratorijos pojūtį. Bohemiškam patogumui – erdvi lova, rašomasis stalas, originalūs rankomis atrestauruoti foteliai, virduliukas, televizorius, knygos skaitiniams, išskirtinė spalvų mozaika vonioje. Jaukus, nedidelis langelis į senamiesčio gatveles ir Jono kalnelį. Apartamentai idealiai sukurti kūrybinėms paieškoms ir atradimams, apsigyvenus prie jūros!

SEA kambarys

Pajūrio pojūtis dviems arba vienam – kūrybiškas dvivietis kambarys palėpėje. Komfortiškam poilsiui – erdvi lova, rašomasis stalas, originalūs rankomis atrestauruoti foteliai, virduliukas, televizorius, knygos skaitiniams. Interjere vyrauja jūros elementai ir laivų motyvai, smėlio ir bangų mėlio spalvų gama, vonios kambaryje instagraminė viduržemio mozaika. Įkvepianti ir atpalaiduojanti atmosfera, kai nereikia niekur skubėti ir galima tiesiog mėgautis jūra!

FLORA & NATURE kambarys

Estetiškos erdvės pojūtis, natūralizmas, bohemiško stiliaus prieskoniai ir modernūs elementai žaidžia su romantizmo potėpiais. Baltos, žalios ir auksinės spalvų dvelksmas, juoda klasika, natūralaus ratano detalės interjere. Čia norisi pasilikti ilgiau – Kambaryje patogi virtuvėlė lėtiems atostogų pusryčiams ir dideli langai į senamiestį, laisvalaikis mieste žingsniu pasiekiamas!

MODERN CHIC kambarys

Prabanga dvelkiantis kambarys, kuriame interjeras ne visai glamūrinis, kažkiek klasikinis, kažkiek prabangus ir tuo pačiu modernus. Auksinės detalės čia tarsi jungiamasis elementas. Dominuoja aksomas, natūralus medis ir juoda, žalia ir aukso spalvos.

CLASSIC BLACK kambarys

Modernus interjeras neperkrautas detalėmis, jis išsiskiria savo aiškiomis, lakoniškomis, griežtomis formomis, vyrauja minimali spalvų gama, dominuoja juodos ir aukso spalvų tandemas. Šis interjero stilius labiausiai pamėgtas verslo žmonių, susijusių su IT industrija. Tai vienintelis interjero stilius, kuris yra neperpildytas išraiškingais daiktais ir interjero detalėmis.

RUSTIC & GRUNGE kambarys

Šiuolaikiškas ir solidus interjeras, kuriame vyrauja natūralūs medžio ir betono deriniai, dominuoja pilki, rudi, metalo ir melsvi atspalviai. Praktiška ir patogu – kambaryje dvivietė lova ir išskleidžiama sofa. Subalansuota tiek trumpai verslo kelionei, tiek laikui pajūryje dviese ar su šeima. Už lango jaukios senamiesčio kavinės ir meno galerijos!

MONKEY kambarys

Standartinis vienvietis kambarys subalansuotas trumpai viešnagei.