FLORA / NATURE kambarys

Čia norisi pasilikti ilgiau – kambaryje įrengta patogi virtuvė lėtiems atostogų pusryčiams ir dideli langai į senamiestį. Komfortiškam poilsiui – patogi dvigulė lova, privatus vonios kambarys su dušu, virtuvė, televizorius.

MODERN CHIC kambarys

Prabanga dvelkiantis kambarys jūsų išskirtiniam laikui pajūryje. Komfortas čia puikiai dera su skoninga prabanga bei žaviais senamiesčio vaizdais. Kambaryje išsimiegosite patogioje dvivietėje lovoje. Jūsų patogumui įrengta virtuvė, privatus vonios kambarys su dušu, televizorius.

CLASSIC kambarys

Modernaus interjero komfortiškas kambarys jūsų poilsiui. Kambaryje patogi didelė dvigulė lova, virtuvė, fotelis su pakoju, staliukas su kėdėmis, televizorius, privatus vonios kambarys su dušu. Su vaizdu į senamiestį.

RUSTIC / GRUNGE kambarys

Praktiška ir patogu – kambaryje dvivietė lova ir išskleidžiama sofa. Subalansuota tiek trumpai verslo kelionei, tiek laikui pajūryje dviese ar su šeima. Už lango jaukios senamiesčio kavinės ir meno galerijos! Šiuolaikiškas ir solidus interjeras, virtuvė, televizorius, privatus vonios kambarys su dušu. 

MONKEY kambarys

Komfortiškas vienvietis kambarys, kuriame patogi net 120 cm pločio lova, vieta pasikabinti rūbams, rašomasis stalas, privatus vonios kambarys su dušu, virdulys.