FRIDA / FREEDOM kambarys

Apartamentai dviems arba vienam – jaukus ir kūrybiškas dvivietis kambarys palėpėje. Apartamentuose jus maloniai nuteiks kokybiška erdvi lova, rašomasis stalas, unikalūs rankomis restauruoti foteliai, televizorius, originali spalvų mozaika vonioje. Instagraminis interjeras suderintas su kruopščiai apgalvotu patogumu.

BUG kambarys

Erdvus dvivietis kambarys palėpėje. Langai į Klaipėdos senamiesčio stogus, Kuršių marias ir „Meridiano“ burlaivio pusę.  Komfortiškam poilsiui ar darbostogoms – erdvi, patogi lova, rašomasis stalas, originalūs rankomis restauruoti foteliai, virdulys, televizorius, kondicionierius, privatus vonios kambarys su dušu.

 

ART kambarys

Komfortiškas kambarys dviems / vienam – kūrybiškas interjeras puikiai dera su išskirtine kokybe. Dvivietis kambarys palėpėje. Kambaryje maloniai nuteiks erdvi lova, oro kondicionierius, rašomasis stalas, originalūs rankomis restauruoti foteliai, virdulys, televizorius, privatus vonios kambarys su dušu. Jaukus vaizdas į senamiesčio gatveles, Jono kalnelį. Apartamentai idealiai sukurti kūrybiniams atradimams, apsigyvenus prie jūros!

SEA kambarys

Pajūrio pojūtis dviems / vienam – dvivietis kambarys palėpėje. Komfortiškam poilsiui – erdvi dvigulė lova, oro kondicionierius, rašomasis stalas, originalūs rankomis restauruoti foteliai, virdulys, televizorius, dušas privačiame vonios kambaryje. Interjere vyrauja jūros elementai ir laivų motyvai. Įkvepianti ir atpalaiduojanti atmosfera, kai nereikia niekur skubėti ir galima tiesiog mėgautis jūra!

FLORA / NATURE kambarys

Čia norisi pasilikti ilgiau – kambaryje įrengta patogi virtuvė lėtiems atostogų pusryčiams ir dideli langai į senamiestį. Komfortiškam poilsiui – patogi dvigulė lova, privatus vonios kambarys su dušu, virtuvė, televizorius.

MODERN CHIC kambarys

Prabanga dvelkiantis kambarys jūsų išskirtiniam laikui pajūryje. Komfortas čia puikiai dera su skoninga prabanga bei žaviais senamiesčio vaizdais. Kambaryje išsimiegosite patogioje dvivietėje lovoje. Jūsų patogumui įrengta virtuvė, privatus vonios kambarys su dušu, televizorius.

CLASSIC kambarys

Modernaus interjero komfortiškas kambarys jūsų poilsiui. Kambaryje patogi didelė dvigulė lova, virtuvė, fotelis su pakoju, staliukas su kėdėmis, televizorius, privatus vonios kambarys su dušu. Su vaizdu į senamiestį.

RUSTIC / GRUNGE kambarys

Praktiška ir patogu – kambaryje dvivietė lova ir išskleidžiama sofa. Subalansuota tiek trumpai verslo kelionei, tiek laikui pajūryje dviese ar su šeima. Už lango jaukios senamiesčio kavinės ir meno galerijos! Šiuolaikiškas ir solidus interjeras, virtuvė, televizorius, privatus vonios kambarys su dušu. 

MONKEY kambarys

Komfortiškas vienvietis kambarys, kuriame patogi net 120 cm pločio lova, vieta pasikabinti rūbams, rašomasis stalas, privatus vonios kambarys su dušu, virdulys.